Jak se začaly dít věci

Cesta osobního rozvoje.

Autor AlicePopkorn

Věcí, které mi změnily život, je opravdu mnoho. Ale když zvážím zásah alternativy do mého života, mohu říct, že byl více než zásadní. Dostalo se mi ho prostřednictvím homeopatik od mé kamarádky. Celý zlom se stal tehdy, když mi povídala o své práci, o tom, co to homeopatika jsou, jak působí, a spoustu dalších informací. Jak tomu tak bývá, mnoho z těch informací mi uniklo, ale to nemělo vliv na mé další rozhodnutí – požádat ji o pomoc. Ach ouvej ale nastalo, když jsme začali diagnostikou.

Nikdy dřív jsem nebyl u zpovědi, tehdy jsem si však udělal obrázek o tom, co to asi obnáší. Po několika hodinovém sezení jsem dostal rozhřešení pomocí malé, nepatrné, nijak nebezpečně vyhlížející pilulky, jejíž jméno si nepamatuji. Chuť té pilulky byla nevýrazná, ani nešlo poznat, že jsem něco polknul. Celý navnaděný a pozitivně naladěný, že odteď bude všechno dobré, jsem šel meditovat. Z meditace jsem přešel rovnou do hlubokého spánku, kde se začaly vskutku dít věci.

Byl to sen, nebo něco víc? Těžko říct. Pro mě to bylo velmi mnoho. Poprvé jsem se tváří v tvář setkal se svými duchovními průvodci, kteří mne doprovodili k mému vlastnímu hrobu, na který jsem položil dlaně. Tehdy z něj vytryskla neskutečně krásná síla, energie, která se zhmotnila v nádhernou andělskou bytost. A s Ní jsme vzájemně sdíleli pocit lásky. Tato andělská bytost mne doprovází stále a pomohla mi vyřešit mnohé z mé ženské části. O tom, kdo je a co pro mne dál znamená, se již více nebudu rozepisovat. Jen tato příhoda, tento sen je součástí toho, co ve mně homeopatika otevřela… A otevřela toho mnohem více, protože pak začlo to pravé nefalšované čištění a moje první slova při procitnutí zněla… pomoc. A té se mi skutečně dostávalo ještě pár týdnů, či spíše měsíců. Za tu pomoc a za celé tohle setkání s alternativou vděčím mé kamarádce homeopatce. Ukázala mi náhled a možnosti tohoto směru.

Milan

 

Vody zivota Autor: Vody života

8.9.2012 | Kategorie: Příběhy čtenářů | Napsal: | Komentářů: 0
Štítky: , ,

Napsat komentář