Kozoroh v královské modři

Odvápnění kostí, léčba zlomenin.

Autor Michał Sacharewicz

Astrologickému znamení Kozoroha je přiřazena tkáňová sůl Calcarea phosphorica – královská modrá. Této minerální látky je v organismu nejvíc, protože tvoří 57% hmoty kostí.

Calcareu phosphoricu doporučuji s výbornými výsledky při růstových bolestech u dětí. Paní Petra má šestiletou dcerku Janičku, která těmito bolestmi velmi trpěla. Nejvíce si stěžovala na bolesti lýtek a kolen. Dětským lékařem byla poslána na rentgen, kde se nic nezjistilo, takže věc byla uzavřena s tím, že se jedná o růstové bolesti a časem to přejde. Dcerku paní Petry však bolesti sužovaly natolik, že nemohla spát, případně se v noci opakovaně budila, a proto se Petra rozhodla vyzkoušet tkáňové soli. Janička zpočátku brala Calcareu phosphoricu 5x denně jednu tabletu, po 10 dnech začala pomalu dávku snižovat až na jednu tabletu ráno a večer. Růstové bolesti odezněly během 14 dní, tkáňovou sůl Janička užívá 2x denně i nadále s tím, že pokud se objeví ojedinělá epizoda bolesti, bere si tabletku každou půlhodinu do ustání bolestí. Calcarea phosphorica vždy zabere zcela spolehlivě.

Stejnou zkušenost mám i u mého osmiletého syna, kde postupuji stejným způsobem, jaký jsem doporučila paní Petře. Syn momentálně trpí na růstové bolesti naprosto minimálně. Calcareu phosphoricu jsem mu po zhruba ročním užívání dvou tablet denně už vysadila a dávám mu ji pouze v případě, že si na bolesti stěžuje (taktéž v dávkování 1 tableta po půl hodině, dokud bolest nepřejde).

Protože Calcarea phosphorica celkově posiluje organismus, doporučuji ji jako podpůrný lék u těžkých onemocnění. Z poslední doby mám velmi pozitivní zkušenost s paní Renatou, u které bylo diagnostikováno zhoubné onemocnění prsu. Po operaci a následné chemoterapii byla velice zesláblá, dělalo jí problémy opustit byt a naprosto ztratila chuť k jídlu. Paní Renatě jsem poradila spolu s Calcareou phosphoricou nasadit i další posilující tkáňovou sůl, „červené“ Kalium phosphoricum, a to ve vysokých dávkách (5x denně 1 tabletu) dlouhodobě. Po měsíci užívání mi dcera paní Renaty radostně hlásila, že maminka už zvládá lehčí procházky a chuť k jídlu se jí výrazně zlepšila. Obě tkáňové soli paní Renata užívá i nadále, nyní už 4 měsíce a její vitalita je stále velmi dobrá, což je vzhledem k prodělané onkologické léčbě velmi uspokojivý výsledek.

Calcareu phosphoricu můžete rovněž podat neprospívajícím dětem, které málo jedí, případně trpí bolestmi hlavy ve škole nebo ADHD (hyperaktivita, neklid, poruchy pozornosti…), při nedostatku vápníku a na doléčování zlomenin, během kojení nebo když dítěti nechutná mateřské mléko, či při nehnisavém zvětšení nosní mandle.

Vaše Siamina

Duhová hvězda

Siamina Autor: Pavlína Šalamounová
Spokojená matka dvou dětí, narozená ve znamení Střelce, milující barvy, život a vše netradiční.
28.12.2012 | Kategorie: Tkáňové soli | Napsal: | Komentářů: 0
Štítky: ,

Napsat komentář