Originální ručně kované předměty

Kovařina

Autor Lydushe

Tak tohle v krámě nekoupíte!

Možná pořád přemýšlíte, čím byste udělali radost svým blízkým. Buď k nějakému výročí nebo pod stromeček. Nebo třeba máte představu, ale zase přicházejí otázky „Co když se to nebude líbit/hodit?“.
Nabízíme Vám možnost zakoupení dárkových poukázek v různé hodnotě (tu si určíte sami) na originální ručně kované umělecké výrobky.
Jedná se o poctivé ruční zpracování kovu s postupy přetrvávajícími několik století (již od doby železné se toho v kovárnách až tak moc nezměnilo). Každá vyrobená věc se tak stává jedinečným originálním kusem.

Díky poukázkám na zhotovení výrobku se tak dá splnit přesná představa, kterou Vámi obdarovaný má. Věcí, které mohu vyrobit, je nepřeberné množství. Sám říkám, že vyrobím cokoliv od hřebíku po rozhlednu. Namátkou to mohou být svícny, zvonice, věšáky, krbové nářadí, jakékoliv příslušenství ke krbu, vývěsní štíty, kované domovní číslo, kliky, mřížky a další doplňky.

Poukaz Vánoc

Reference najdete na webu kovarina.cz. Je možné mě kdykoliv kontaktovat na telefonním čísle 774 730 031. Rád odpovím Vaše dotazy.

Poukázky je možné objednat mailem na kotalik@kovarina.cz. Zašleme je poštou vytištěné na křídovém papíře se jménem obdarovaného a dohodnutou částkou.

S úctou Váš

Lubomír Kotalík 

kovář

Vody zivota Autor: Vody života

5.12.2012 | Kategorie: Reklama | Napsal: | Komentářů: 1
Štítky: ,

Jeden komentář k “Originální ručně kované předměty”

  1. Betsey napsal:

    Sudahlah kawan, ilmu itu harus dibagi-bagi. Hitung-hitung beramal buat sangu nanti. Lagi pula di Link Themes sudah dirujuk kepada Themes Aslinya.Untuk saudara Hidayat, dilain hari harap lebih berhati-hati dalam bertindak. Semoga kasus ini ada hikmahnya untuk mas pribadi dan komunitas sampean kedepannya. Bloger malang banyak kok yang pintar mendesain themes dan banyak pula yg sudah masuk wordpress. Semoga kedepannya sampean bisa seperti mereka. Aamiinn.Tetap semangat dan waspada dalam beaa:ektifitrs..r:he509x::.

Napsat komentář