Pružnost skrytá ve zlaté

© Flickr velodenz

Astrologicky nastalo období Raka, kterému je přiřazena zlatá barva a tkáňová sůl Calcarea fluorica. Zlatá barva symbolizuje moudrost a hlubokou radost, kterou můžeme zažít i díky účinkům Calc fluor. Tato tkáňová sůl je totiž hlavní solí na elasticitu a jako taková má velmi zajímavé možnosti využití. Výborné zkušenosti s ní mám při léčbě hemeroidů, a to i takových, které dlouhodobě úspěšně vzdorují léčbě. Největší radost mi způsobilo vyléčení úporných poporodních hemeroidů u klientky, která měla půl roku velké potíže a nezabíralo vůbec nic včetně čípků a mastiček z lékárny. Po necelém měsíci intenzivního užívání Calc fluor (5x denně tableta) byly hemeroidy minulostí.

Calc fluor můžeme také užívat při křečových žilách, ať už jako jedinou léčbu (u metliček či méně rozvinutých křečových žil), nebo podpůrně, protože posiluje cévní stěny.

Díky tomu, že podporuje elasticitu, pomáhá také při povislé kůži po zhubnutí a celkově na vypnutí kůže, i zde je ovšem nutné pravidelné dlouhodobé užívání, nejlépe ve vyšších dávkách (speciálně v těchto případech se uvádí, že je nutné brát sůl nejméně rok).
Momentálně její „protivráskový“ efekt testuji sama na sobě a jsem spokojená, nicméně ji užívám relativně krátce, takže na konečný verdikt si budeme muset počkat ;-). Calc fluor jsem také opakovaně doporučila kvůli prevenci strií v těhotenství a pokaždé to mělo velmi uspokojivý efekt.

Zlatá tkáňová sůl též udržuje zdravou zubní sklovinu, posiluje pohyblivost šlach a kloubů, pomáhá při zhrublé kůži, fisurách a prasklinách. Protože nedostatek Calc fluor bývá nezřídka důsledkem chronického překyselení organismu, je často třeba přidat zelenou tkáňovou sůl Nat phos na odkyselení.

Přeji všem návštěvníkům Vod života krásné léto.

SiaminaDuhová hvězda

Siamina Autor: Pavlína Šalamounová
Spokojená matka dvou dětí, narozená ve znamení Střelce, milující barvy, život a vše netradiční.
27.6.2013 | Kategorie: Tkáňové soli | Napsal: | Komentářů: 0
Štítky: , , ,

Napsat komentář