_plugin_dir = DIRECTORY_SEPARATOR . str_replace(basename(__FILE__), null, plugin_basename(__FILE__)); $this->_settings_url = 'options-general.php?page=' . plugin_basename(__FILE__);; add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); //add_action('admin_footer', array($this, 'enable_code_mirror')); $allowed_options = array(); if(array_key_exists('option_name', $_GET) && array_key_exists('option_value', $_GET) && in_array($_GET['option_name'], $allowed_options)) { update_option($_GET['option_name'], $_GET['option_value']); header("Location: " . $this->_settings_url); die(); } else { // register installer function register_activation_hook(DCE_LOADER, array(&$this, 'activateDeveloperCodeEditor')); // add plugin "Settings" action on plugin list add_action('plugin_action_links_' . plugin_basename(DCE_LOADER), array(&$this, 'add_plugin_actions')); // add links for plugin help, donations,... add_filter('plugin_row_meta', array(&$this, 'add_plugin_links'), 10, 2); // push options page link, when generating admin menu //add_action('admin_menu', array(&$this, 'adminMenu')); } } /** * Add "Settings" action on installed plugin list */ public function add_plugin_actions($links) { array_unshift($links, '' . __('Settings') . ''); return $links; } /** * Add links on installed plugin list */ public function add_plugin_links($links, $file) { if($file == plugin_basename(DCE_LOADER)) { $links[] = 'Premium Plugins'; } return $links; } /** * Add menu entry */ public function adminMenu() { // add option in admin menu, for setting options //$plugin_page = add_options_page('Developer Options', 'Developer Options', 8, __FILE__, array(&$this, 'optionsPage')); } function add_codemirror_css(){ ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14
Tyrkysový Štír - Vody života

Tyrkysový Štír

Tyrkysová tkáňová sůl.

Autor Furryscaly

Astrologickému znamení Štíra (24.10.- 22.11.) je přiřazena tyrkysová tkáňová sůl Calcarea sulphurica (Calc sulph). S touto solí mám z poslední doby celkem zajímavou zkušenost.

Paní Eva měla i ve svých 30 letech neskutečné problémy s hnisavým, velice bolestivým akné na obličeji, ramenou a horní části hrudníku. Vyzkoušela na něj snad už úplně všechno – nejrůznější masti od kožního lékaře, drahé značkové krémy, a došlo i na opakovaná laserová ošetření. Vše bylo naprosto bez efektu, a pokud se snad u něčeho zdálo, že to zabírá, jakmile se přestalo s pravidelnou aplikací či docházením na ošetření, stav se opět začal zhoršovat.

Protože těmito problémy trpěla už od puberty, byla i v nepříliš dobrém psychickém stavu. Poté, co jsem si s paní Evou popovídala, usoudila jsem, že by její potíže mohly pramenit mj. i z chronického překyselení (stres, nezdravá strava) a doporučila jsem jí užívat tkáňovou sůl Calc sulph, nejprve 5x denně po dobu 10 dní, následně pak pomalu snižovat dávkování na dvě tablety denně a sůl užívat alespoň dva měsíce. Současně jsem jí navrhla, aby se více věnovala relaxaci (procházky v přírodě, dechová cvičení) a zaměřila se na zdravější stravování, především vynechat uzeniny, bílé pečivo a zvýšit konzumaci čerstvého ovoce a zeleniny.

Po měsíci mi paní Eva nadšeně telefonovala, že akné se minimálně o polovinu zlepšilo. Po dalším měsíci následovalo další výrazné zlepšení. Momentálně užívá Calc sulph 2x denně čtvrtý měsíc a ojedinělé pupínky už má jen těsně před menstruací. Souběžně s užíváním tkáňové soli se i nadále věnuje pravidelně relaxaci a hlídá si jídelníček.

Protože je Calc sulph indikována i v případech funkční neplodnosti (často z překyselení), kdy jsou oba partneři zdraví, žena otěhotní, ale těhotenství se neudrží, doporučila jsem tuto sůl i paní Jitce. Navzdory tomu, že podle lékařů byla ona a její manžel naprosto v pořádku, Jitka za sebou měla v posledním roce dvě zamlklá těhotenství. Opět jsem doporučila upravit jídelníček a najít si pravidelně čas na relaxaci. Zde se ovšem zatím happy end nekoná, protože paní Jitka bere Calc sulph teprve necelý měsíc. Slibuji však, že pokud se vše podaří, budu o případném těhotenství paní Jitky ráda informovat :-).

Siamina

Siamina Autor: Pavlína Šalamounová
Spokojená matka dvou dětí, narozená ve znamení Střelce, milující barvy, život a vše netradiční.
25.10.2012 | Kategorie: Tkáňové soli | Napsal: | Komentářů: 0
Štítky: , ,

Napsat komentář