Tyrkysový Štír

Tyrkysová tkáňová sůl.

Autor Furryscaly

Astrologickému znamení Štíra (24.10.- 22.11.) je přiřazena tyrkysová tkáňová sůl Calcarea sulphurica (Calc sulph). S touto solí mám z poslední doby celkem zajímavou zkušenost.

Paní Eva měla i ve svých 30 letech neskutečné problémy s hnisavým, velice bolestivým akné na obličeji, ramenou a horní části hrudníku. Vyzkoušela na něj snad už úplně všechno – nejrůznější masti od kožního lékaře, drahé značkové krémy, a došlo i na opakovaná laserová ošetření. Vše bylo naprosto bez efektu, a pokud se snad u něčeho zdálo, že to zabírá, jakmile se přestalo s pravidelnou aplikací či docházením na ošetření, stav se opět začal zhoršovat.

Protože těmito problémy trpěla už od puberty, byla i v nepříliš dobrém psychickém stavu. Poté, co jsem si s paní Evou popovídala, usoudila jsem, že by její potíže mohly pramenit mj. i z chronického překyselení (stres, nezdravá strava) a doporučila jsem jí užívat tkáňovou sůl Calc sulph, nejprve 5x denně po dobu 10 dní, následně pak pomalu snižovat dávkování na dvě tablety denně a sůl užívat alespoň dva měsíce. Současně jsem jí navrhla, aby se více věnovala relaxaci (procházky v přírodě, dechová cvičení) a zaměřila se na zdravější stravování, především vynechat uzeniny, bílé pečivo a zvýšit konzumaci čerstvého ovoce a zeleniny.

Po měsíci mi paní Eva nadšeně telefonovala, že akné se minimálně o polovinu zlepšilo. Po dalším měsíci následovalo další výrazné zlepšení. Momentálně užívá Calc sulph 2x denně čtvrtý měsíc a ojedinělé pupínky už má jen těsně před menstruací. Souběžně s užíváním tkáňové soli se i nadále věnuje pravidelně relaxaci a hlídá si jídelníček.

Protože je Calc sulph indikována i v případech funkční neplodnosti (často z překyselení), kdy jsou oba partneři zdraví, žena otěhotní, ale těhotenství se neudrží, doporučila jsem tuto sůl i paní Jitce. Navzdory tomu, že podle lékařů byla ona a její manžel naprosto v pořádku, Jitka za sebou měla v posledním roce dvě zamlklá těhotenství. Opět jsem doporučila upravit jídelníček a najít si pravidelně čas na relaxaci. Zde se ovšem zatím happy end nekoná, protože paní Jitka bere Calc sulph teprve necelý měsíc. Slibuji však, že pokud se vše podaří, budu o případném těhotenství paní Jitky ráda informovat :-).

Siamina

Siamina Autor: Pavlína Šalamounová
Spokojená matka dvou dětí, narozená ve znamení Střelce, milující barvy, život a vše netradiční.
25.10.2012 | Kategorie: Tkáňové soli | Napsal: | Komentářů: 0
Štítky: , ,

Napsat komentář