Ludmila Kotalíková - Lydushe

Lydushe

Mou cestu alternativními terapiemi odstartoval můj nejstarší syn svým narozením. V tu dobu jsem začala totiž přemýšlet nad smyslem té naší „doby jedové“.

Potkala aromaterapii, která mě uchvátila natolik, že jsem se jí začala intenzivně věnovat. Své studium na Institutu aromaterapie jsem ukončila v r. 2011 diplomovou prací na téma Aromaterapie při porodu, kde jsem mohla využít i své vlastní poznatky z porodu s aromaterapií.
Aromaterapii nyní bohatě využívám při léčbě akutních nemocí, harmonizaci psychických stavů, léčbě chronických problémů, jako velkého pomocníka při doprovod u porodu nebo při dětských, těhotenských a holistických masážích.

Provozuji, spolu s homeopatkou Janou Balušíkovou poradnu na serveru Baby-cafe.cz a pořádám víkendové kurzy základů aromaterapie.

Při své praxi využívám fytoterapii, akupresuru, psychologii, reiki, moxování, baňkování, gemmoterapii, feng-shui, práce s drahými kameny, homeopatii.

Jsem ráda, že jsem měla možnost na tuto nádhernou a voňavou cestu nastoupit, že po ní mohu jít a těším se, že se tato má láska stane mou prací, až naše nejmladší dcera odroste mým sukním... :-)Jméno: Ludmila Kotalíková
E-mail: aromadoteky@aromadoteky.cz
www: http://www.aromadoteky.cz

Prezentace na sociálních sítích

Facebook

Články: