Pavlína Šalamounová - Siamina

Siamina

Vždy jsem byla člověk, který nad svým životem a konáním přemýšlel víc, než je v kraji běžné a díky tomu jsem relativně velmi brzo zjistila, že existuje cosi, čemu se říká celostní, nebo, chcete-li, holistická medicína. Zaujalo mne z ní snad úplně všechno, a po různých peripetiích jsem se nakonec rozhodla zakotvit u aromaterapie, takže jsem v r. 2000 vystudovala Institut aromaterapie, a začala se věnovat aromaterapeutickým masážím a kosmetice.

Práce mne velmi naplňovala, ale stále jsem měla pocit, že to ještě není to „ono“, čemu bych se chtěla věnovat po zbytek života. Měla jsem potřebu praktikovat terapii, která bude působit více do hloubky, protože aromaterapií jsem klientům, kteří se mi mnohdy svěřovali se svými nejen zdravotními potížemi, pomoci nedokázala. To „ono“ jsem objevila o nějakou dobu později, když jsem se, už na mateřské dovolené, jakoby „náhodou“ potkala díky častým nemocem syna s homeopatií. Zcela uchvácena tím, co dokáže, jsem následně absolvovala kurs akutní homeopatie v Brně a bylo mi jasné, že jsem našla svou životní lásku. K ní se o něco později přidaly i tkáňové soli, které mne poté, co jsem je pečlivě vyzkoušela na rodině a blízkých přátelích, také nadchly.

V současné době studuji brněnskou homeopatickou školu Uroboros a aktivně pracuji s tkáňovými solemi.Jméno: Pavlína Šalamounová
E-mail: pavlina.sal@seznam.cz
www: http://www.duhovahvezda.cz

Kontakty

Telefon: 602 272 177

Články: