Rehana Ježková - Rehana

Rehana Ježková

Vždy jsem toužila po dětech a tak, když se mi tato role naplnila, naprosto přirozenou součástí mé výbavy pro ně byl šátek. Nejprve jeden, pak druhý… Jak komínek rostl, rostly I nároky na zateplení v zimních měsících a s tím související pohodlí. Po několika pokusech s všíváním vsadek do bund, nošením dítěte na i pod klasickou bundou, zkoumáním dostupného a nedostupného, jsem pořídila první, k těmto účelům určený kousek oblečení . Musím popravdě říct, že jsem za něj byla opravdu vděčná a tenkrát jsem i ráda překonala, že v té nehorázně drahé bundě vypadám jak rybář… Hlavně že bylo teplo.
Půl roku po narození dcery (druhorozené) se mi můj koníček stal prací.
Naskytla se mi příležitost zúročit své zkušenosti s nošením svých dětí, vedení kurzů vázání dětí do šátků a mnohahodinových konzultací se svými stejně naladěnými přáteli.
Založila jsem vlastní firmu Angel-wings.cz s oblečením speciálně určeným pro nošení dětí v šátcích a ergonomických nosítkách. Vyrábíme v českých podmínkách českýma rukama.

Krom bund, mikin a ostatních vymožeností se stále (už víc jak 5 let) věnuji kurzům vázání šátků, prezentacím a přednáškám o látkových plenkách, přednáším o bezplenkové komunikační metodě .

Po absolvování několika certifikovaných seminářů s Jiřinkou Prekopovou vedu povídání na téma “Výchova lásky v rodině – pevné objetí podle Jiřinky Prekopové.”Jméno: Rehana Ježková
E-mail: rehana@seznam.cz
www: http://www.angel-wings.cz

Prezentace na sociálních sítích

Facebook

Články: