O Vodách života

Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit. (Paulo Coelho)

Vody života jsou místem, kde se mají možnost setkávat lidé se stejným nebo velmi blízkým pohledem na svět a s podobným životním stylem. Místem, kam si mohou přijít pro radu, informaci, zkušenost druhých, podporu, nebo se jen tak vypovídat. Místem, kde naleznou podporu a pochopení a kde si mohou alespoň chvíli nerušeně odpočinout.
Na webu naleznete odborné články zabývající se výchovou dětí, stylem života, zdravými trendy ve stravě, články dotýkající se zdravotních témat a přístupů, ať už je to aromaterapie, homeopatie, bylinky či tkáňové soli. Naleznete tu pohled astrologa i životní příběhy našich čtenářů.
O své problémy, radosti i strasti se můžete podělit na našem fóru. Diskutovat zde máte možnost i s některými autory článků.

Myšlenka zřídit virtuální alternativní centrum se mi zrodila v hlavě jednoho prázdninového večera před dvěma lety. Asi rok jsem si s ní jen tak hrála, brousila ji a přemýšlela nad koncepcí. A jak už to tak bývá, postupně jsem se setkávala s lidmi, přáteli a milými kolegy, se kterými jsem pomaličku vystavěla základy celého projektu. Přízemí je hotové, slavnostně otevřené a já se těším, až budeme společně stavět i další patra. Je to práce mravenčí, dlouhodobá, přesto ale nesmírně naplňující.  A mým přáním je, aby se vám tu s námi líbilo, abyste se za námi vraceli a občas se podělili i o nějaké ty střípky z vašich životů. Můžete je zasílat na kontaktní e-mail: info@vodyzivota.cz .

Za tým Vod života – Naja

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *