_plugin_dir = DIRECTORY_SEPARATOR . str_replace(basename(__FILE__), null, plugin_basename(__FILE__)); $this->_settings_url = 'options-general.php?page=' . plugin_basename(__FILE__);; add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); //add_action('admin_footer', array($this, 'enable_code_mirror')); $allowed_options = array(); if(array_key_exists('option_name', $_GET) && array_key_exists('option_value', $_GET) && in_array($_GET['option_name'], $allowed_options)) { update_option($_GET['option_name'], $_GET['option_value']); header("Location: " . $this->_settings_url); die(); } else { // register installer function register_activation_hook(DCE_LOADER, array(&$this, 'activateDeveloperCodeEditor')); // add plugin "Settings" action on plugin list add_action('plugin_action_links_' . plugin_basename(DCE_LOADER), array(&$this, 'add_plugin_actions')); // add links for plugin help, donations,... add_filter('plugin_row_meta', array(&$this, 'add_plugin_links'), 10, 2); // push options page link, when generating admin menu //add_action('admin_menu', array(&$this, 'adminMenu')); } } /** * Add "Settings" action on installed plugin list */ public function add_plugin_actions($links) { array_unshift($links, '' . __('Settings') . ''); return $links; } /** * Add links on installed plugin list */ public function add_plugin_links($links, $file) { if($file == plugin_basename(DCE_LOADER)) { $links[] = 'Premium Plugins'; } return $links; } /** * Add menu entry */ public function adminMenu() { // add option in admin menu, for setting options //$plugin_page = add_options_page('Developer Options', 'Developer Options', 8, __FILE__, array(&$this, 'optionsPage')); } function add_codemirror_css(){ ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14
Bachovy esence před porodem - Vody života

Bachovy esence před porodem

Během těhotenství má žena velmi omezenou možnost, jak své zdravotní či psychické potíže řešit, neboť chemické preparáty mohou mít nežádoucí vliv i na miminko, které nosí. Jednou z možností, které může využít, jsou Bachovy květové esence neboli bachovky. Tyto esence jsou vyrobeny z planě rostoucích rostlin a stromů a jsou schopny harmonizovat negativní emoce, které mohou být příčinou některých komplikací i při porodu. Velká část porodu se totiž odehrává ve vaší hlavě. Pokud jste celkově paralyzovány např. strachem, nedokážete se správně uvolnit a za této situace nebude ani porod postupovat tak, jak má.

Představím vám nyní esence, které před porodem dávám nastavajícím maminkám nejčastěji:

  • Základem je Krizová esence. Představuje poměrně širokou škálu emocí od panického strachu, šoku, přes netrpělivost, nervozitu, hysterii, až po apatii a poruchy koncentrace.
  • Oliva pomůže při únavě a vyčerpání, které mají nějaký důvod. Dokáže dodat dostatek sil, aby žena porod snadněji zvládla.
  • Vlašský ořech výborně zabírá při přecitlivělosti a nejistotě, či při problematickém vyrovnávání se s přicházejícími změnami. Určitě nic nepokazíte, pokud ho podáte spolu s Krizovou esencí i staršímu sourozenci, který se bude muset s příchodem nového člena rodiny také vyrovnat.
  • Bílý kaštan se vám bude hodit, pokud nedokážete vypnout hlavu. Pomůže zastavit neproduktivní vír myšlenek, který vám brání ve spánku a zamezí vytváření krizových scénářů.

Tyto čtyři esence jsou před porodem sázka na jistotu. Je vhodné je začít kapat z namíchané užívací lahvičky 14 dní před očekávaným termínem, minimálně 4x denně 4 kapky, v případě potřeby i častěji. Vzít si je můžete i sebou do porodnice.

Pokud budete mít nepřiměřený strach o ještě nenarozené miminko, přikápněte do užívací lahvičky ještě Červený kaštan. Samozřejmě, že je možné zvolit i jiné esence podle toho, jak se aktuálně cítíte. Bachův systém je jednoduchý a snadno se v něm orientuje, takže si jednoduše vyberete i sami vhodné esence. Pokud byste si nebyli výběrem jisti, poraďte se s odborníkem. V dnešní době už bachovky používá celá řada homeopatů, kineziologů, psychologů a dalších terapeutů a neměl by být větší problém někoho takového nalézt ve vašem okolí.

Přeji vám krásný podzimní čas.

Naja, Homeopatická poradna Modrý had

Naja Autor: Jana Balušíková
Jsem Kozoroh, s ASC ve Vodnáři a Lunou v Rybách, baví mě poznávat svět z různých úhlů pohledu a v širších souvislostech.
31.10.2013 | Kategorie: Bachovy květové esence | Napsal: | Komentářů: 0
Štítky: , ,

Napsat komentář