_plugin_dir = DIRECTORY_SEPARATOR . str_replace(basename(__FILE__), null, plugin_basename(__FILE__)); $this->_settings_url = 'options-general.php?page=' . plugin_basename(__FILE__);; add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); //add_action('admin_footer', array($this, 'enable_code_mirror')); $allowed_options = array(); if(array_key_exists('option_name', $_GET) && array_key_exists('option_value', $_GET) && in_array($_GET['option_name'], $allowed_options)) { update_option($_GET['option_name'], $_GET['option_value']); header("Location: " . $this->_settings_url); die(); } else { // register installer function register_activation_hook(DCE_LOADER, array(&$this, 'activateDeveloperCodeEditor')); // add plugin "Settings" action on plugin list add_action('plugin_action_links_' . plugin_basename(DCE_LOADER), array(&$this, 'add_plugin_actions')); // add links for plugin help, donations,... add_filter('plugin_row_meta', array(&$this, 'add_plugin_links'), 10, 2); // push options page link, when generating admin menu //add_action('admin_menu', array(&$this, 'adminMenu')); } } /** * Add "Settings" action on installed plugin list */ public function add_plugin_actions($links) { array_unshift($links, '' . __('Settings') . ''); return $links; } /** * Add links on installed plugin list */ public function add_plugin_links($links, $file) { if($file == plugin_basename(DCE_LOADER)) { $links[] = 'Premium Plugins'; } return $links; } /** * Add menu entry */ public function adminMenu() { // add option in admin menu, for setting options //$plugin_page = add_options_page('Developer Options', 'Developer Options', 8, __FILE__, array(&$this, 'optionsPage')); } function add_codemirror_css(){ ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14
Chirurg bez skalpele - Vody života

Chirurg bez skalpele

Hnisavé procesy, padání vlasů, lámavost nehtů.

Autor fluor_doublet

Dnes bych vám ráda představila tkáňovou sůl Silicea. Nastává astrologické znamení Střelce a právě tomuto znamení je Silicea přiřazena.

Sůl Silicea je značená modrou barvou, chemicky se jedná o oxid křemičitý (SiO2). V těle součástí pojivových tkání (kosti, chrupavky, zuby, nehty, kůže, klouby, vlasy,…) dodává jim pevnost a pružnost. Je to takový biochemický kosmetický přípravek a zároveň biochemický chirurg, protože otevírá v těle cestu pro vypuzení hnisu. Jak vidíte, jedná se o sůl se širokým spektrem použití. Zároveň se ale jedná o nejpomalejší tkáňovou sůl, proto je třeba ji brát dlouho a obrnit se trpělivostí, účinek se nakonec dostaví.

Časté je její využití v případě ucpaných slzných kanálků u miminek, která mají zhnisaná a ulepená očička. Měla jsem na konzultaci maminku, jejíž miminko mělo očička úplně zalepená hnisem, zároveň bylo velice lekavé a přecitlivělé. Do očí mu kapala oční kapky z lékárny a oči se nelepšily, spíše naopak. Navíc se při sebemenším průvanu množství hnisu zvětšovalo a pak mělo miminko problém víčka rozlepit. Všechny tyto symptomy patří k soli Silicea, protože ta má mimo jiné ochranou funkci nervů. V tomto případě jsem poradila sůl rozdrtit a vtírat několikrát denně na dásně. Za nějakou dobu mi paní radostně telefonovala, že miminku sůl zabrala a oči přestaly hnisat, navíc se mu ještě zmírnilo věčné lekání.

Silicea se dá například použít ke zmírnění vypadávání vlasů a další vlasové potíže, které často bývají v kombinaci s lámavostí nehtů. Taktéž je možno ji užívat při hnisavé reakci po očkování, u hnisavé angíny (kdy pomůže vypudit čepy) nebo také u ječného zrna. Kdekoli se jedná o akutní nebo o chronický hnisavý proces, nebojte se použít Siliceu. V případě akné s hlubokými hnisavými ložisky, která se opakovaně zaněcují, je výborné použít nejprve právě Siliceu na vypuzení hlubokého hnisu a teprve pak na dočištění pokožky sůl Calcarea sulphurica.

U tkáňové soli Silicea je třeba opatrnosti v případě implantátů v těle, tělo by se jich mohlo začít zbavovat. Především je třeba dát pozor, aby ji neužíval ten, kdo má strojek pro podporu srdeční činnosti. V případě nitroděložních tělísek vypuzení nehrozí.

Vaše Arulka

Duhová hvězda

Arulka Autor: Laurencie Kühpastová
Kdysi jsem chtěla být lékařka, veterinářka nebo psycholožka. Potom jsem usoudila, že být dobrou lékařkou, ať už lidí nebo zvířat, znamená spousty hodin mimo domov a mimo rodinu. Nakonec jsem vystudovala stavební fakultu.
23.11.2012 | Kategorie: Tkáňové soli | Napsal: | Komentářů: 0
Štítky: , , ,

Napsat komentář