_plugin_dir = DIRECTORY_SEPARATOR . str_replace(basename(__FILE__), null, plugin_basename(__FILE__)); $this->_settings_url = 'options-general.php?page=' . plugin_basename(__FILE__);; add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); //add_action('admin_footer', array($this, 'enable_code_mirror')); $allowed_options = array(); if(array_key_exists('option_name', $_GET) && array_key_exists('option_value', $_GET) && in_array($_GET['option_name'], $allowed_options)) { update_option($_GET['option_name'], $_GET['option_value']); header("Location: " . $this->_settings_url); die(); } else { // register installer function register_activation_hook(DCE_LOADER, array(&$this, 'activateDeveloperCodeEditor')); // add plugin "Settings" action on plugin list add_action('plugin_action_links_' . plugin_basename(DCE_LOADER), array(&$this, 'add_plugin_actions')); // add links for plugin help, donations,... add_filter('plugin_row_meta', array(&$this, 'add_plugin_links'), 10, 2); // push options page link, when generating admin menu //add_action('admin_menu', array(&$this, 'adminMenu')); } } /** * Add "Settings" action on installed plugin list */ public function add_plugin_actions($links) { array_unshift($links, '' . __('Settings') . ''); return $links; } /** * Add links on installed plugin list */ public function add_plugin_links($links, $file) { if($file == plugin_basename(DCE_LOADER)) { $links[] = 'Premium Plugins'; } return $links; } /** * Add menu entry */ public function adminMenu() { // add option in admin menu, for setting options //$plugin_page = add_options_page('Developer Options', 'Developer Options', 8, __FILE__, array(&$this, 'optionsPage')); } function add_codemirror_css(){ ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14
Energie skrytá v červené - Vody života

Energie skrytá v červené

Nastává období vlády Berana. Tomuto znamení je přiřazena červená barva a tkáňová sůl Kalium Phosphoricum. Jedná se o sůl se širokým použitím a určitě je dobré ji mít doma stále po ruce. Ano, vím, že to říkám skoro o každé soli, když já na ně prostě nedám dopustit.

Kali phos často užívám osobně, je výborná na akutní únavu.  Je jedno, jestli je to únava po probděné noci s nemocným dítětem, jestli máte velkou honičku v práci, nebo se učíte na zkoušky a nevíte, kde vám hlava stojí. Kali phos má rychlý povzbuzující účinek, napomáhá soustředění a koncentraci. Například káva nesedí mému žaludku a tak ji nepiji – pokud se potřebuji probrat, sáhnu po Kali phos.

Jedna klientka si brala tuto sůl pro manžela, který byl velice vyčerpaný z množství práce, v noci nemohl spát kvůli vířícím myšlenkám a byl již velice vyčerpaný a vystresovaný. U tohoto muže červená sůl způsobila, že začal spát a to hned na poradě. Pokud jste vyčerpaní z dlouhého nedostatku spánku, sůl vám samozřejmě spánek nenahradí, avšak pomůže vám odpočívat, v klidu usnout a tím nabrat energii.

Když máte v rodině starého člověka, který bydlí sám, samotu špatně snáší, ale přesto nechce chodit mezi lidi, protože trpí únavovými bolestmi nohou, použijte Kali phos dlouhodobě. V takových situacích navrátí člověku psychickou pohodu a životní jiskru.

Tkáňová sůl Kali phos dodává energii, je součástí tzv. trojboje (Kali phos – energie, Ferr phos – kyslík, Nat mur – voda). Všude, kde jde o stav ohrožující život, je třeba myslet na tuto sůl jako první – např. při akutním stádiu rakoviny, chřipce s vysokými horečkami nad 39°C, veškeré choroby hlavy – otřesy mozku, záněty mozku atd. Tělu je nutné dodat energii, aby mělo sílu se nemoci postavit. Při závažných onemocněních a úrazech je samozřejmostí, že vyhledáme lékaře. Tkáňová sůl však může sloužit jako velice dobrý doplněk ke konvenční léčbě.

Poněkud paradoxní je, že tuto sůl je vhodné použít i pro hyperaktivní děti. Nemusíte se bát, nebudou mít ještě víc energie, úpravou rovnováhy této soli v těle dojde ke zklidnění.

Nedávno za mnou přišla nešťastná, uplakaná paní, že potratila miminko a nemůže se z toho šoku vzpamatovat. V tomto případě jsem doporučila Kali phos velmi často – minimálně 6x denně a během týdne se klientka se situací začala vyrovnávat. Kali phos je výborná na akutní šok – třeba z náhlého opuštění partnerem, smrti blízké osoby nebo úrazu – jedná se zkrátka o takovou první pomoc.

Malým vodítkem, že tuto sůl potřebujete, může být např. to, že máte velkou chuť na oříšky, nebo oříškovou čokoládu a nemůžete si ji odepřít.

Hodně energie v prvních jarních dnech Vám přeje

Arulka

Arulka Autor: Laurencie Kühpastová
Kdysi jsem chtěla být lékařka, veterinářka nebo psycholožka. Potom jsem usoudila, že být dobrou lékařkou, ať už lidí nebo zvířat, znamená spousty hodin mimo domov a mimo rodinu. Nakonec jsem vystudovala stavební fakultu.
25.3.2013 | Kategorie: Tkáňové soli | Napsal: | Komentářů: 0
Štítky: , , ,

Napsat komentář