_plugin_dir = DIRECTORY_SEPARATOR . str_replace(basename(__FILE__), null, plugin_basename(__FILE__)); $this->_settings_url = 'options-general.php?page=' . plugin_basename(__FILE__);; add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); //add_action('admin_footer', array($this, 'enable_code_mirror')); $allowed_options = array(); if(array_key_exists('option_name', $_GET) && array_key_exists('option_value', $_GET) && in_array($_GET['option_name'], $allowed_options)) { update_option($_GET['option_name'], $_GET['option_value']); header("Location: " . $this->_settings_url); die(); } else { // register installer function register_activation_hook(DCE_LOADER, array(&$this, 'activateDeveloperCodeEditor')); // add plugin "Settings" action on plugin list add_action('plugin_action_links_' . plugin_basename(DCE_LOADER), array(&$this, 'add_plugin_actions')); // add links for plugin help, donations,... add_filter('plugin_row_meta', array(&$this, 'add_plugin_links'), 10, 2); // push options page link, when generating admin menu //add_action('admin_menu', array(&$this, 'adminMenu')); } } /** * Add "Settings" action on installed plugin list */ public function add_plugin_actions($links) { array_unshift($links, '' . __('Settings') . ''); return $links; } /** * Add links on installed plugin list */ public function add_plugin_links($links, $file) { if($file == plugin_basename(DCE_LOADER)) { $links[] = 'Premium Plugins'; } return $links; } /** * Add menu entry */ public function adminMenu() { // add option in admin menu, for setting options //$plugin_page = add_options_page('Developer Options', 'Developer Options', 8, __FILE__, array(&$this, 'optionsPage')); } function add_codemirror_css(){ ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14
Má váš pejsek strach z rachejtlí? - Vody života

Má váš pejsek strach z rachejtlí?

Strach, panika z rachejtlí.

Autor HackBitz

Blíží se konec roku a s ním i bujaré oslavy příchodu roku nového, které jsou většinou spojeny i s používáním zábavné pyrotechniky. Toto období nemusí být však úplně příjemné pro majitele psů, které venku děsí rány a mnozí se odmítají dokonce i venčit.

Před lety jsem měla malého knírače. Pejsek to byl hodně temperamentní, nervově spíš labilnější, a tak, jak se začaly po Vánocích ozývat z venku první rány, nervózně pobíhal po bytě, kňučel, lehal si a zase vstával, jazyk vyplazený a zrychleně dýchal. S nárůstem pyrotechnické aktivity v okolí pak začal odmítat i procházky. Několikrát se nám také stalo, pokud byl na volno, tak se otočil, na povely nereagoval a pelášil k domovu jako smyslů zbavený. Samotný Silvestr byl pak utrpením, nepomáhaly ani uklidňující léky (měl hodně vysokou míru tolerance), ani zavřít do koupelny a pustit pračku.

Při studiu homeopatie jsem se dostala i k Bachovým květovým esencím, tzv. bachovkám. Jedná se o kapičky, které jsou vyrobené z nejedovatých, planě rostoucích květin a stromů a mají schopnost harmonizovat negativní emoce a pocity, jako jsou např. nejrůznější strachy, agresivita, žárlivost, vztek, ale pocit vlastní nedostatečnosti nebo nerozhodnost. Systém je to jednoduchý a i naprostý laik je schopen vybrat si tu správnou esenci či jejich kombinaci.

Na panickou hrůzu a strach z rachejtlí je skvělá kombinace Krizové esence a Kejklířky skvrnité.

  • Krizová esence je složená z 5 esencí a pokrývá širokou škálu emocí od panického strachu a hrůzy, přes šok, nervozitu, netrpělivost, hysterii až po letargii a apatii.
  • Kejklířka skvrnitá výborně působí na strach z konkrétních věcí, strachy pojmenovatelné – např. strach z hluku.

Náš kníráček, budiž mu země lehká, je už neokusil, ale každoročně míchám právě v tomto období množství užívacích lahviček pro pejskaře. Optimální je začít kapat zhruba 14 dní před koncem roku, min. 4x denně 4 kapky, třeba na piškotek. 4 kapky můžete kápnout i do misky s vodou a vždy při výměně vody zopakovat.

Přeji Vám i Vašim psím kamarádům poklidné prožití konce letošního roku a pohodový vstup do roku nového.

Jana Balušíková

Homeopatická poradna Modrý had

Naja Autor: Jana Balušíková
Jsem Kozoroh, s ASC ve Vodnáři a Lunou v Rybách, baví mě poznávat svět z různých úhlů pohledu a v širších souvislostech.
13.12.2012 | Kategorie: Bachovy květové esence, Zvířata | Napsal: | Komentářů: 0
Štítky: ,

Napsat komentář