Odpověď na téma: Chyby na webu a další technické problémy

#652
Pavel
Pavel
Správce

Vše jsem poslala na mejlík, snad to bude srozumitelné, omlouvám se, že “vyrušuju”, ale i tak díky za ochotu, jestli to nepůjde, raději se zruším, a zůstanu jen jako tichý pozorovatel (nemusím do všeho kecat, že jo :-D ). Heslo zatím přežiju …

Takže, Michelle, podíval jsme se na to a zkusil to důkladně zreplikovat. tedy bod po bodu.

používám Windows XP, Mozilla, kolikátá nevím, ale aktuální :-))

Prohlížečem Mozilla asi myslíte Firefox. Aktuální verze je 15.0.1 na které jsem vše testoval. Máte pravdu, byl tam viditelná liášta s administrace, kterou jsem zakázal. Nyní se se n váš profil dostanete buď kliknutím na vaše jméno zde ve fóru http://www.diigo.com/item/t/4835341_137817465_8132542 nebo kliknutím na svůj profil v levém sloupci http://www.diigo.com/item/t/4835341_137817597_8132544.
Máte pravdu, že ve vašem profilu není odkaz na editaci. To je naše chyba, kterou brzy napravíme. Omlouvám se. Nicméně už nyní postačí když za URL s vaším profilem http://vodyzivota.cz/uzivatel/michelle/ připíšete slovo edit a potvrdíte enterem. Tedy http://vodyzivota.cz/uzivatel/michelle/edit.

Co je to zkolabovat? Že se stránka prostě zhroutí a zmizí, myslela jsem, že je to terminus technikus :-DD

Ne není, stránka může zkolabovat si 1 000 možnými způsoby a pokud nedokáži zreplikovat chybu, nedokáži ji ani odstranit. Podle toho jaké jste poslala screenshoty, zjevně bude problém u vás v nastavení vašeho počítače. Nezobrazuje se totiž žádná chybová stránka našeho webu, ale jakási vyhledávací stránka Conduit, což patrně způsobeno nějakým podivným rozšířením pro Firefox. Je možné, že se jedná o toto http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?f=38&t=641296&start=0&st=0&sk=t&sd=a. Nedokázal jsem toto zreplikovat, ačkoliv jsem použil všechna nastavení stejně. Zkuste se přihlásit v nouzovém profilu a anonymním režimu a postup zopakovat. Pak by mělo vše fungovat správně a je to potvrzení, že problém je u vás. Pokud by byla chyba u nás, zobrazila by se tato stránka http://vodyzivota.cz/chyba.

Věřím, že jsem situaci vysvětlil a pokusil se maximálně pomoct. Snad to už bude dobré. Hezký den.