Odpověď na téma: Poradna kartářky Evy

#1241
Lydushe
Lydushe
Člen

Lydushe wrote:
Dobrý den Evo, chtěla bych se Vás zeptat na mé dvě starší děti.
Nejstarší syn má už přes rok rýmu. Evidentně na něm nikdo nic závadného neshledává, lékaři sice se snaží nabídnout řešení v podobě odstranění nosní mandle (necítím, že ona by byla ta příčina), alergie nemá, nyní definovali jakousi sníženou slizniční imunitu. Je mi jasné, že příčina je někde úplně jinde. Sama zatím úplně necítím, nevidím, kde. A jak pomoci synovi (potažmo nám) tuto věc řešit?
A pak prostřední dcera má od léta na noze (myslím, že pravá) bradavici. Samozřejmě vytrvale odolává snahám se jí zbavit. Podle reflexních zón je to v oblasti solar plexu. Z toho jsem vydedukovala, že může jít o “vyhřeznutí” nějakých strachů. Dcera je hodně uzavřená a je těžké o tom s ní mluvit, co cítí a vysledovat tak nějaké myšlenkové pochody. Z nějakého důvodu si svou bradavici hýčká.

Měla byste pro mě (nás) nějaké informace, které mi zatím zůstávají skryty?
Moc děkuji.

Lydushe, možná bych jí tam nechala. Měla byste to přijmout. 4ím více, si ona bude připadat krásnější a vy jí budete vidět jako dokonalý symbol boží, tak bradavička zmizí. Samozřejmě můžete používat různé přípravky. Můj, švagr si dělal tohle: do octa, dal cibuli nechal asi 14 dní pracovat v chladu a pak vždy do gázy, dal kus té cibule a přiložil an postižené místo a zavázal, pradavici to “rozleptalo”, trošku s tím šla kůžička okolní, ale ta se rychle regenerovala. Více tady nevidím. Nepřijde mi to jako strach.. spíše jako neláska. Eva

Evo, děkuju za odpověď. S tou bradavicí už jsem to tak v podstatě udělala. Prostě jsem jí nechala být.
A měla byste pro mě ještě nějaké informace k synovi?