Odpověď na téma: Zdravá snídaně

#1225

Miluse
Účastník

Miluse wrote:
Ahojky děvčata, jsem ráda, že jste začaly diskutovat o jídle … aspoň se zase něco dozvím Jsem se tady ale trochu zděsila … já si teda taky zvykla po ránu něco teplého do žaludku, polévky teda nezvládám , ale aspoň teplý čaj, nebo obyčejnou teplou vodu s citrónem, to je můj startér, pak si klidně ráda dám i ten džus (ne z lednice, musím taky nachystat předem), ale mám jen odšťavňovač na citrusy … co mne trochu vyděsilo je ale litr šťávy !! Kolik na to proboha člověk potřebuje ovoce a zeleniny, a když to znásobím třeba 4 pro normální rodinu, neleze taková zdravá snídaně i do peněz? … já si teda dávám tak maximálně deci nebo dvě
P.S.: Máte nějaký tip na dobrý odšťavňovač, nebo používáte obyč? Díky a mějte se M.

Tak ono záleží na tom, co je to leze do peněz. Mám výborný dvouhřídelový odšťavňovač, který má velkou výtěžnost a tím pádem je potřeba méně surovin. Navíc jsme se s manželem shodli, že radši investujeme do zdraví našeho a našich dětí než do jiných nesmyslů. Je pravda, že s jeho podporou to jde mnohem snáz. Manžel zeleninové šťávy sám moc rád pije a celkově mě ve zdravém jídle nesmírně podporuje.

Arulko, a mohla bych se zeptat, jaký typ toho dvouhřídlového odšťavňovače doporučujete vy? Jakou vidíte výhodu oproti tomu šnekovému? Díky.