Poradna kartářky Evy

 • Toto téma obsahuje celkem 40 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Simonka a poslední změna proběhla před 9 roky a 7 měsíci.
 • Tvůrce
  Téma
 • #964

  Děkuji, že jste zavítali na stránky Vody života a přišli sem za mnou do mé poradny. Máte-li nějaký dotaz týkající se výkladů karet, ať už jde o zvolení si správného balíčku, jeho ošetření a nebo Vás trápí nějaká otázka, napište mi. Ráda Vám dle svých možností odpovím. Mějte krásné dny. 😉 Vaše kartářka Eva

Aktuálně je na stránce zobrazeno 30 odpovědí - 1. až 30. (celkem z 40)
 • Autor
  Odpovědi
 • #969
  Kamča
  Účastník

  Ahoj Evička. 😛 Vieš,že si mi už veľa krát pomohla,a tak by som ťa znovu chcela požiadať o radu.Moja 12-ročná dcérka trpí čoraz častejšie na bolesti bruška,doktori si s tým nevedia radi a tak dúfam,že aj teraz môžem počítať s tvojou pomocou.S pozdravom a veľkým podakovaním Kamila.

  #970

  Ahoj Evička. Vieš,že si mi už veľa krát pomohla,a tak by som ťa znovu chcela požiadať o radu.Moja 12-ročná dcérka trpí čoraz častejšie na bolesti bruška,doktori si s tým nevedia radi a tak dúfam,že aj teraz môžem počítať s tvojou pomocou.S pozdravom a veľkým podakovaním Kamila.

  Ahoj Kamilo, děkuji za tvou důvěru. Kamilo, tak jako vše má příčinu v duchu. Dceřiny, bolesti bříška pramení s pocitu osamění. Přesněji, stále ještě nemá zpracovaný rozvod. Nyní, tato situace více vyplouvá na povrch a proto se vrací v bolestech bříška. Ano, se uzavřela do sebe a svou bolest potlačila, jenže to nebyla správná cesta a tak její tělo tuto disharmonii vytahuje ven, skrze problémy s bříškem. Protože už se bolest duše manifestovala do těla, musí se pracovat na dvou rovinách. Fyzické i duševní(přesněji řečeno emocionální). Z té fyzické Ti doporučuji aby jsi si koupila pro ní Vitamarin a k němu Renol. Můžete to užívat společně. A co se týče emoční bolesti, tak doporučuji odblokování. Můžu to zkusit projít s dcerou sama a nebo Ti poradit nějakého terapeuta. Snad Ti to jako odpověď stačí. Ať je dcerce lépe. Eva

  #978
  Lada
  Účastník

  Dobrý den, Evi
  Ráda bych věděla, potkám-li životního partnera, poněvadž mám pocit, že se někde zasekl 🙂 Děkuji

  #986

  Dobrý den, Evi
  Ráda bych věděla, potkám-li životního partnera, poněvadž mám pocit, že se někde zasekl Děkuji

  Lado, tohle bude docela těžké.. Kamilu totiž znám, je už mojí letitou klientkou, takže si jí umím na cítit, ale Vás zatím neznám.Jsme zvyklá, znát alespon datum narození. Je to tedy, pro mně výzva. Tak tedy: Asi Vás svou odpovědí nepotěším. Karty mi ukazují, že jste stále v nějaké vztahu. Pokud u Vás však muž fyzicky není, tak je to jen odraz toho, že nemáte nějaký vztah dořešený a to Vám brání v navázání perspektivního vztahu. Je potřeba tuto situaci vyřešit a pak se jistě životní partner objeví. 😉 Pokud, byste chtěla poradit nějakého terapeuta,ještě napište. Eva

  #998
  Lydushe
  Člen

  Evo ráda bych se zeptala na to s jakými kartami pracujete?
  A pak ten dotaz z kartoskopu:
  Nějak v posledních letech se nám často děje, že jakmile přijdou peníze k nám domů, tak často rychle odtečou nějakou nenadálou událostí. Nebo mají snahu odtéct pryč. Tento týden je nějaký náročnější a ve znamení jednání s pojišŤovnami.
  Zjistili jsme, že nám pojišŤovna nechce proplatit opravu auta, které nám bylo v srpnu nabouráno. A ve čtvrtek máme soud s kanceláří pojistitelů, opět kvůli pojištění.
  Zajímalo by mě, jaké ponaučení z této situace pro nás (pro mého muže primárně a pro mě sekundárně) vyplývá. Jakým směrem se může tato situace (tyto situace) vyvíjet?
  Děkuji Vám!
  Lydushe

  #1000

  Evo ráda bych se zeptala na to s jakými kartami pracujete?
  A pak ten dotaz z kartoskopu:
  Nějak v posledních letech se nám často děje, že jakmile přijdou peníze k nám domů, tak často rychle odtečou nějakou nenadálou událostí. Nebo mají snahu odtéct pryč. Tento týden je nějaký náročnější a ve znamení jednání s pojišŤovnami.
  Zjistili jsme, že nám pojišŤovna nechce proplatit opravu auta, které nám bylo v srpnu nabouráno. A ve čtvrtek máme soud s kanceláří pojistitelů, opět kvůli pojištění.Zajímalo by mě, jaké ponaučení z této situace pro nás (pro mého muže primárně a pro mě sekundárně) vyplývá. Jakým směrem se může tato situace (tyto situace) vyvíjet?
  Děkuji Vám!
  Lydushe

  Dobrý večer, používám Tarotové karty, ale také své vhledy a obrazy co mi přichází k tomu, aby co nejlépe rozkryla situaci. Manžel, má v sobě nastavený program nezasloužím si. U Vás se mi to neukazuje. To znamená, že je to jeho „problém“, který by si měl vyřešit. Ten souvisí s jeho matkou, s jejich společným vztahem. Zhruba kolem jeho 5 roku života, se přihodila právě spouštěcí situace, kdy si on začal o sobě myslet, že si nic nezaslouží. Doporučuji rodinné konstelace. Bere si na sebe mnoho povinností a myslí si, že bez toho, aby se vzdal břemena odpovědnosti, nemůže dál fungovat. Co se týče pojištění, tak tam je nějaký karmický vliv. To znamená, že se asi s tím člověkem, který Vám naboural auto, setkal již v minulosti a asi pravděpodobně byla situace podobné této, s tím ale, že Váš muž něco provedl jemu. Přeji Vám, aby se situace obrátila k lepšímu. 😉 Eva

  #1002
  Lydushe
  Člen

  Evo, děkuji Vám moc za odpověď.
  Jen jste vyslovila to, co jsem vlastně asi věděla nebo cítila, jen jsem to neuměla definovat.
  A jaké Tarotové karty máte nejraději (nebo s kterými pracujete)?
  Já karty se karty teprve učím, používám Osho zen – je mi nějak nejbližší kvůli tomu, že se trochu orientuji v čínské medicíně a ty archetypy, které tam jsou, tak se mi nepletou jako v klasickém tarotu 😳 Ale cítím u těchto karet, že mluví více tady a teď, jen vystihnou okamžik nebo mi rozkryjí přítomnou situaci a pocity.
  🙂

  #1003

  Evo, děkuji Vám moc za odpověď.
  Jen jste vyslovila to, co jsem vlastně asi věděla nebo cítila, jen jsem to neuměla definovat.
  A jaké Tarotové karty máte nejraději (nebo s kterými pracujete)?
  Já karty se karty teprve učím, používám Osho zen – je mi nějak nejbližší kvůli tomu, že se trochu orientuji v čínské medicíně a ty archetypy, které tam jsou, tak se mi nepletou jako v klasickém tarotu Ale cítím u těchto karet, že mluví více tady a teď, jen vystihnou okamžik nebo mi rozkryjí přítomnou situaci a pocity.

  U mně to prvotně byly Magic karty, pak mariášové, a přes ně jsme se dostala k Tarotu. První a nejoblíbnější byla Tarot keltských Draků(darovala jsem ho), pak další sady a nyní používám Zlatý Tarot, ale nejraději bych opět měla dračí, ale ten by mi někdo musel darovat, aby se mi aktivoval.. To mi alespoň můj drak řekl.

  #1006
  Miluse
  Účastník

  Evo, dobrý večer, píšete moc hezké článečky 🙂 Píšete, že používáte Zlatý tarot – od Cira Marcettiho? To jsou moc krásné karty, zvláště se mi líbí sada poslední 🙂 Ale proč píšu … zkusím dotáz … zkoušíme s manželem otěhotnět, ale nejde to, myslíte, že mi karty poradí, kde může být problém? děkuji … M.

  #1008

  Evo, dobrý večer, píšete moc hezké článečky Píšete, že používáte Zlatý tarot – od Cira Marcettiho? To jsou moc krásné karty, zvláště se mi líbí sada poslední Ale proč píšu … zkusím dotáz … zkoušíme s manželem otěhotnět, ale nejde to, myslíte, že mi karty poradí, kde může být problém? děkuji … M.

  Krásné dobré ráno! Ano používám přesně toto karty. Viděla jsem hodně sad od něj :)Bohužel nevím, které z nich jsou poslední. Nyní k Vašemu dotazu. Miluše, nevidím, že by byl někde problém. tento čas, kdy se to nedaří, je tu proto, abyste si na sobě zapracovala a více se přiblížila sama sobě a partner také. Fyziologický problém, nic nenaznačuje. Chybí trocha radosti z okamžiku. Zamyslete se nad tím, kdy jste se milovala naposledy, jen z radosti a potřeby splynutí? Tady bych hledala odpověď. Doporučuji Vám kontaktovat Terezku Kramerovou z Vědomého Mateřství. Myslím, že by Vám mohla pomoci. Pomůže však to, když milování nebude za účelem „produktu“, ale pro radost. Nemám ráda časové prognózy, protože ne vždy se to v té době odehraje. Přesto Vám jí napíšu, do léta příštího roku by k početí mělo dojít. Přeji Vám krásné dny a milování pro radost. 😉 Eva

  #1014
  Lydushe
  Člen

  Jestli mohu přidat svou zkušenost. Tak některé ženy mají „chlad“ v podbřišku a do takových studených příbytků se pak dětem moc nechce. Dá se to poznat, když si někdy během dne sáhnete na podbřišek, že je opravdu studený. Pokud by to tak bylo dají se použít některé éterické oleje (na masáže, koupele apod.) – např. benzoe, borovice, fenykl, jasmín, šalvěj muškátová.
  A po psychické stránce někdy je dobré zamyslet se, zda mám pro dítě v sobě místo. Přeju ať miminko najde k Vám cestu v ten pravý čas.

  #1016
  Miluse
  Účastník

  Ahojky holky 🙂 nejdříve ke kartám, tady posílám stránečky Marchettiho, celkem vydal, aspoň co já vím, 3 sady karet, moje nejoblíbenější jsou ty poslední … (viz link). Jen nevím, zda už jsou v češtině, musela jsem je objednat v zahraničí, ale není problém … já „kartářka“ zatím nejsem, ale učím se, karty jsou hodně inspirativní a je fajn, že jste tady založili kartářské fórum 🙂

  #1017
  Miluse
  Účastník

  zapomněla jsem ten link :-D, tak tady je:
  http://ciromarchetti.com/Legacy_Card_Prints.html

  #1018
  Miluse
  Účastník

  Co se miminka týče … už to zkoušíme dlouho, po asi 3 letech, pravda nadšení opadá :-(((, ale nechceme to řešít přes doktory, nějakým násilným zásahem, spíš hledám nějakou přirozenou cestu nebo raději vůbec. Cítím spíše blok v sobě (ačkoli do manžela tak hluboko nevidím), ale tady ty problémy budou asi hloubš, protože miminko oba chceme … no, jestli v tom je „jenom“ psychika, jsem ráda, zapracuji na větší pohodě 😀

  Zkoušela jsem podbřišek, ale nevím, jestli to poznám, studený se mi nezdá 🙂 Masáže máme rádi a často a na celém těle :-)), tak zkusím zvětšit repertoár masážních olejů, u nás favorizuje levandule :-), tyhle doporučené se dají použít taky, nebo je to jen speciálně na bříško? Díky M.

  #1019
  Lydushe
  Člen

  zapomněla jsem ten link , tak tady je:

  http://ciromarchetti.com/Legacy_Card_Prints.html

  no ty jsou krásné!!!!

  Masáže můžete provozovat i těmi éo co jsem vypsala. Mrkněte kdyžtak zde do sekce Aromaterapie – na konci článku jsou způsoby aplikace a dávkování éo.

  #1020
  Miluse
  Účastník

  P.S.: Díky Evi, díky Lydushe … časem budeme určitě diskutovat o miminku 🙂

  #1022
  Miluse
  Účastník

  Miluse napsal(a)]:
  zapomněla jsem ten link , tak tady je:

  http://ciromarchetti.com/Legacy_Card_Prints.html

  no ty jsou krásné!!!!

  Masáže můžete provozovat i těmi éo co jsem vypsala. Mrkněte kdyžtak zde do sekce Aromaterapie – na konci článku jsou způsoby aplikace a dávkování éo.

  Krásné teda opravdu jsou 🙂 Já se do nich úplně vpíjím 🙂

  Na oleje jsem se už koukala, my zatím používali spíše kupované, ale přehodnotím a zkusím nějaký „vyrobit“. Díky moc.

  #1023
  Lydushe
  Člen

  Lydushe napsal(a)]:

  Miluse napsal(a)]:
  zapomněla jsem ten link , tak tady je:

  http://ciromarchetti.com/Legacy_Card_Prints.html

  no ty jsou krásné!!!!

  Masáže můžete provozovat i těmi éo co jsem vypsala. Mrkněte kdyžtak zde do sekce Aromaterapie – na konci článku jsou způsoby aplikace a dávkování éo.

  Krásné teda opravdu jsou Já se do nich úplně vpíjím

  Na oleje jsem se už koukala, my zatím používali spíše kupované, ale přehodnotím a zkusím nějaký “vyrobit”. Díky moc.

  toho se nebojte. Alespoň budete mít kvalitní olej a s vlastní recepturou, která bude rezonovat s Vámi. Jinak existují i kurzy jak na to. Držím palce a přeji pěkné voňavé zážitky.

  #1024
  Lydushe
  Člen

  JInak dotazy na aromaterapii můžete směrovat do fóra Babské rady a celostní léčba ať nejsme OT v kartách.

  #1025
  Miluse
  Účastník

  JInak dotazy na aromaterapii můžete směrovat do fóra Babské rady a celostní léčba ať nejsme OT v kartách.

  jj, já vím, chtěla jsem už otázky přesunout, ale když se nám to tady tak hezky promíchalo :-DDD … další dám když tak tam, časem určitě budou 🙂

  #1041
  panovo
  Účastník

  Milá Evo, často myslím na příjemné setkání s Vámi u studny na Kunětické Hoře. Prosím Vás, co mi brání se s radostí a prožitkem pomilovat?
  Děkuji za odpověď a přeji sluníčkové dny.
  Pája

  #1051

  Milá Evo, často myslím na příjemné setkání s Vámi u studny na Kunětické Hoře. Prosím Vás, co mi brání se s radostí a prožitkem pomilovat?
  Děkuji za odpověď a přeji sluníčkové dny.
  Pája

  Ahoj Pavlo, protože Vás na Kuňce bylo více než dost, tak nevím která krásná duše nyní píše.
  Pavlínko, nevidím zde problém, spíše jen to, že jste pod vlivem okolností, pozapomněla, vnímat svého partnera, jako muže. Začala jste ho vnímat spíše jako otce. Nevím, zda máte už děti nebo ne, ale mezi Vámi stojí rodina. Takže, z toho usuzuji, že může jít o děti. Jste si spíše rodiči, než partnery. Uvědomte si, že jste se potkaly nejprve Vy dva. Vše ostatní přišlo potom. Voní Vám Váš partner? Pokud ano, nic není ztraceno. Vdechujte jeho vůni, nadechujte ji do celého těla, aby vás plně prostoupila. Dotýkejte se ho, pro radost z doteku, nejen pro účelový sex. Milování, není jen účelová záležitost anebo a nyní se omlouvám, záležitost: „mít to už za sebou“. Milování, prožíváte i mimo ložnici, obnovte opět doteky, polibky, úsměvy (ty na chlapy platí). Teď si asi říkáte, ale mě nebaví milování, tak proč já mám dávat jemu? To je jednoduché, všichni rádi dáváme, dělá nám to radost, třeba Vám to opět probudí radost ze splynutí. Dejte milování nový rozsah, nechci, aby to vypadalo jako návod na to jak správně uspokojit sebe a partnera, ale cítím, že Vám chybí nový náboj. Vyzkoušejte, třeba aroma oleje, šátky, nebo si oba zavažte oči, a zkuste se vzájemně vnímat. Prostě zkoušete co se Vám bude líbit. Pěkný den a radost v peřinách. Eva
  😉

  #1053

  panovo wrote:
  Milá Evo, často myslím na příjemné setkání s Vámi u studny na Kunětické Hoře. Prosím Vás, co mi brání se s radostí a prožitkem pomilovat?
  Děkuji za odpověď a přeji sluníčkové dny.
  Pája

  Ahoj Pavlo, protože Vás na Kuňce bylo více než dost, tak nevím která krásná duše nyní píše.
  Pavlínko, nevidím zde problém, spíše jen to, že jste pod vlivem okolností, pozapomněla, vnímat svého partnera, jako muže. Začala jste ho vnímat spíše jako otce. Nevím, zda máte už děti nebo ne, ale mezi Vámi stojí rodina. Takže, z toho usuzuji, že může jít o děti. Jste si spíše rodiči, než partnery. Uvědomte si, že jste se potkaly nejprve Vy dva. Vše ostatní přišlo potom. Voní Vám Váš partner? Pokud ano, nic není ztraceno. Vdechujte jeho vůni, nadechujte ji do celého těla, aby vás plně prostoupila. Dotýkejte se ho, pro radost z doteku, nejen pro účelový sex. Milování, není jen účelová záležitost anebo a nyní se omlouvám, záležitost: “mít to už za sebou”. Milování, prožíváte i mimo ložnici, obnovte opět doteky, polibky, úsměvy (ty na chlapy platí). Teď si asi říkáte, ale mě nebaví milování, tak proč já mám dávat jemu? To je jednoduché, všichni rádi dáváme, dělá nám to radost, třeba Vám to opět probudí radost ze splynutí. Dejte milování nový rozsah, nechci, aby to vypadalo jako návod na to jak správně uspokojit sebe a partnera, ale cítím, že Vám chybí nový náboj. Vyzkoušejte, třeba aroma oleje, šátky, nebo si oba zavažte oči, a zkuste se vzájemně vnímat. Prostě zkoušete co se Vám bude líbit. Pěkný den a radost v peřinách. Eva

  This reply was modified před 9 minutes by Eva Zemanová.

  Ještě připojím něco co jsem napsala a uveřejnila na svém fb u kartářky Evy :
  Sex a jiná traumata …
  od uživatele U kartářky Evy dne 22. únor 2012 v 22:31 ·
  Zvláštní titulek, nemyslíte? Není z mé hlavy, jednou to vyslovila má nejbližší kamarádka v legraci, ale mně se to zalíbilo.
  Osobně jsem si nemyslela, že mám nějaký problém s milováním, ale loňský rok mi hodně otevřel oči a jsem neskonale vděčná, za možnost poznat se o trošku více a pochopit to jak to mají muži v sexu.
  Od malička mám problém s váhou a tak někdy, asi jako všechny ženy jsem během milování s partnerem propadla obavám, zda se mu líbím nebo ne, zda nevnímá mé tělo jako problém. Mé obavy u mě vyvolali během milování blok se uvolnit. Začala jsem pozorovat, že když to nefungovalo v milostném životě, byl problém i v tom běžné. Říkáte si, to je jasné, ale ono to jasné nebylo tedy alespoň né mě.
  Nakonec můj vztah skončil právě i pro neshody v milostném životě.

  Po rozchodu, přišlo jisté období, o kterém raději pomlčím (mnohé z vás by se mohli minimálně červenat), ale dojdu k mému poznání.

  V dnešní době se všude píše, jak již sex není tabu a ano v jistém slova smyslu není, z plakátů na nás koukají polonahé krásky, internet je plný porna, ale osvěta o SEXUALITĚ není v tom správném slova smyslu žádná.
  Ruku na srdce, kdo z vás když masturbuje, nemá v sobě špatný pocit, nebo dokonce tohle raději nedělá, protože se za to stydí a přitom je to nejlepší způsob jak poznat své tělo a to co mu způsobuje rozkoš. Kdo z vás otevřeně hovoří o svých touhách a potřebách, kdo sdělujete svému partnerovy, kde a jak se vás má dotýkat?
  Myslím, že i přes všechny rádoby osvěty je sex a sexualita stéle tabu.
  Během výkladů, neustále řešíme s klientkami, jejich sexuální život a věty tohoto typu se neustále opakují:
  1. nedokážu se uvolnit, protože moje tělo je děsné
  2. nechci a nedokážu vzdychat, tak jak to cítím, protože se bojím, že se ztrapním
  3. čekám, že partner se dovtípí (NIKDY SE NEDOVTÍPÍ)
  4. mi o sexu nemluvíme
  5. sex mi nic neříká, přetrpím to
  6. bojím se experimentovat, nechci být za úchylačku

  Jsem ráda, že tohle je již za mnou, nebyla jsem výjimka a nestydím se za to.
  Pochopila jsem, že důležitá je komunikace, překonat ten stud (nic jiného vám stejně nezbude) a říci anebo názorně ukázat co se vám líbí!
  Pravidelně masturbovat a poznávat své tělo, vnímat jeho potřebu doteků a poznávat svou smyslnost. Nedokážete něco říci? Prostě to udělejte, vaši polovičku nejen překvapíte, ale navíc probudíte jeho fantasii a možná tím i jemu pomůžete překonat ten věčný stud. Proč to vlastně všechno píši? Sama ani nevím, ale dnes jsme si řekla, že to prostě udělám, že těch žen je asi víc co to neustále řeší, nejen mé klientky, ale i třeba vy, co čtete tyto řádky, se možná bojíte nebo stydíte.
  Pamatujte si otevřenost, komunikace a odvaha se vyplatí nejen mimo postel. Jakmile vy poznáte svou sexualitu a své tělo, dokážete se lépe ocenit a pak už ty hlouposti nebudete řešit. Oni se totiž sami z vašich hlavinek vytratí. Navíc, milé dámy – mužům je jedno, jak vypadáte, pokud si vás vybrali, tak vás také takové milují. Věřte tomu nebo ne ,rádi se dívají, rádi poslouchají a jinak vnímají vaší rozkoš a NIKDY neřeší, zda vaše projevy v milování jsou trapné. Naopak cítí-li váš blok nebo nemožnost se uvolnit, vnímají to jako své selhání, ale protože o tom nemluvíte tak pak nechápete, proč nejednou s vámi nechtějí spát. A je to jen proto, že se bojí, že opět selžou. Do hlavy nám totiž nevidí, takže nevědí, že neřešíte že oni jsou k ničemu ale že řešíte jen a pouze sami sebe.

  Takže rada na závěr, UVOLNĚTE SE PROSÍM 🙂

  Nebojte se ničeho, pokud je vám to příjemné a partnerovi také je vše v pořádku…

  Snad jsem vás nijak nerozčarovala, ale naopak dovedla k zamyšlení.

  #1068
  panovo
  Účastník

  Evi, děkuji vám za odpověď. O rozčarování nemůže být řeč, všechno co píšete je zajímavé a k zamyšlení. Sice se od našeho setkání snažím myslet na to, že nemám myslet a odpočívat, ale nějak se mi to nedaří
  Vypadá to, že bych si s vámi ještě ráda popovídala naživo (nebo alespoň přes skype, jsem daleko), intuitivně zatančila (to asi přes skype nepůjde) nebo zazpívala. Třeba i k tomu jednou dojde.
  Text přeposílám dalším potřebným dušičkám.
  Mějte se moc pěkně, budu se těšit.
  Pavlína 🙂

  #1070
  1988PAZDEROVA
  Účastník

  Dobrý den
  Moc na takové věci nevěřím jelikož ve vašem oboru jsem se setkala s lidmi kteří opravdu byly podvodnici ale ráda bych se vás chtěla na něco zeptat a dpufám že mi odpovíte zda někdy budu mýt děti a kdy a na můj život na mojí budoucnost a přítomnost moc vám děkuji Pazderová
  Ráda bych se pak s vámi setkala osobně zajímá mě hodně věci.

  #1113
  Katie
  Účastník

  Milá Evo, po setkání na Kuňce bych měla také dotaz jestli je to možné. Rádi bychom se přestěhovali (bydlíme v nájmu) ale zatím se nám od jara nepodařilo prodat pozemek za který bychom chtěli koupit nějaký menší statek (ten náš jsme zatím také nenašli, ale také proto že nevíme částku s kterou budeme moci operovat z pozemku, takže momentálně ani nehledáme). Ráda bych se tedy zeptala jak to vidí Evička, která vidí. 😉
  Díky moc a krásné podzimní dny.
  Katka

  #1141

  Dobrý den
  Moc na takové věci nevěřím jelikož ve vašem oboru jsem se setkala s lidmi kteří opravdu byly podvodnici ale ráda bych se vás chtěla na něco zeptat a dpufám že mi odpovíte zda někdy budu mýt děti a kdy a na můj život na mojí budoucnost a přítomnost moc vám děkuji Pazderová
  Ráda bych se pak s vámi setkala osobně zajímá mě hodně věci.

  Milá slečno, děkuji za dotaz. Upřímně napsané. Ale odpovím Vám jen na jednu otázku a né na další tři. Jestli chcete celkový výklad, tak mi zavolejte a můžeme se domluvit. Co se týče dětí, tak vidím komplikace.Komplikace nebudu zdravotního původu, spíše budete řešit, nejdříve vztah,peníze atd. Hlavní bude najít si partnera, se kterým byste chtěla děti mít. Vidím tu, že toho správného muže jste ještě nenašla. Ale nebojte, on se objeví, v ten správný čas. Pěkný večer přeje Eva 😉

  #1142

  Milá Evo, po setkání na Kuňce bych měla také dotaz jestli je to možné. Rádi bychom se přestěhovali (bydlíme v nájmu) ale zatím se nám od jara nepodařilo prodat pozemek za který bychom chtěli koupit nějaký menší statek (ten náš jsme zatím také nenašli, ale také proto že nevíme částku s kterou budeme moci operovat z pozemku, takže momentálně ani nehledáme). Ráda bych se tedy zeptala jak to vidí Evička, která vidí.
  Díky moc a krásné podzimní dny.
  Katka

  Katko, prosím o laskavost Nééé Evička. Děkuji. Během příštího roku tu nemovitost prodáte. Buďte trpělivý. Stručnější odpověď asi dát nemohly 🙂 Pěkný večer Eva. 😉

  #1143
  Katie
  Účastník

  Katie wrote:
  Milá Evo, po setkání na Kuňce bych měla také dotaz jestli je to možné. Rádi bychom se přestěhovali (bydlíme v nájmu) ale zatím se nám od jara nepodařilo prodat pozemek za který bychom chtěli koupit nějaký menší statek (ten náš jsme zatím také nenašli, ale také proto že nevíme částku s kterou budeme moci operovat z pozemku, takže momentálně ani nehledáme). Ráda bych se tedy zeptala jak to vidí Evička, která vidí.
  Díky moc a krásné podzimní dny.

  Katka

  Katko, prosím o laskavost Nééé Evička. Děkuji. Během příštího roku tu nemovitost prodáte. Buďte trpělivý. Stručnější odpověď asi dát nemohly Pěkný večer Eva.

  Evo, jasně rozumím. 😉 Jinak děkuji za odpověď, je pravda že tedy velmi stručnou, ale pozitivní. 😀

  #1145
  Lydushe
  Člen

  Dobrý den Evo, chtěla bych se Vás zeptat na mé dvě starší děti.
  Nejstarší syn má už přes rok rýmu. Evidentně na něm nikdo nic závadného neshledává, lékaři sice se snaží nabídnout řešení v podobě odstranění nosní mandle (necítím, že ona by byla ta příčina), alergie nemá, nyní definovali jakousi sníženou slizniční imunitu. Je mi jasné, že příčina je někde úplně jinde. Sama zatím úplně necítím, nevidím, kde. A jak pomoci synovi (potažmo nám) tuto věc řešit?
  A pak prostřední dcera má od léta na noze (myslím, že pravá) bradavici. Samozřejmě vytrvale odolává snahám se jí zbavit. Podle reflexních zón je to v oblasti solar plexu. Z toho jsem vydedukovala, že může jít o „vyhřeznutí“ nějakých strachů. Dcera je hodně uzavřená a je těžké o tom s ní mluvit, co cítí a vysledovat tak nějaké myšlenkové pochody. Z nějakého důvodu si svou bradavici hýčká.
  Měla byste pro mě (nás) nějaké informace, které mi zatím zůstávají skryty?
  Moc děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 30 odpovědí - 1. až 30. (celkem z 40)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.