Odpověď na téma: Poradna kartářky Evy

#1000

Evo ráda bych se zeptala na to s jakými kartami pracujete?
A pak ten dotaz z kartoskopu:
Nějak v posledních letech se nám často děje, že jakmile přijdou peníze k nám domů, tak často rychle odtečou nějakou nenadálou událostí. Nebo mají snahu odtéct pryč. Tento týden je nějaký náročnější a ve znamení jednání s pojišŤovnami.
Zjistili jsme, že nám pojišŤovna nechce proplatit opravu auta, které nám bylo v srpnu nabouráno. A ve čtvrtek máme soud s kanceláří pojistitelů, opět kvůli pojištění.Zajímalo by mě, jaké ponaučení z této situace pro nás (pro mého muže primárně a pro mě sekundárně) vyplývá. Jakým směrem se může tato situace (tyto situace) vyvíjet?
Děkuji Vám!
Lydushe

Dobrý večer, používám Tarotové karty, ale také své vhledy a obrazy co mi přichází k tomu, aby co nejlépe rozkryla situaci. Manžel, má v sobě nastavený program nezasloužím si. U Vás se mi to neukazuje. To znamená, že je to jeho „problém“, který by si měl vyřešit. Ten souvisí s jeho matkou, s jejich společným vztahem. Zhruba kolem jeho 5 roku života, se přihodila právě spouštěcí situace, kdy si on začal o sobě myslet, že si nic nezaslouží. Doporučuji rodinné konstelace. Bere si na sebe mnoho povinností a myslí si, že bez toho, aby se vzdal břemena odpovědnosti, nemůže dál fungovat. Co se týče pojištění, tak tam je nějaký karmický vliv. To znamená, že se asi s tím člověkem, který Vám naboural auto, setkal již v minulosti a asi pravděpodobně byla situace podobné této, s tím ale, že Váš muž něco provedl jemu. Přeji Vám, aby se situace obrátila k lepšímu. 😉 Eva