Odpověď na téma: Toužím po dítěti – jak si pomoci k těhotenství

#1144
Lydushe
Lydushe
Člen

Lydushe, návod na práci s kruhem není obecná rada pro všechny. Je to návrh pro konkrétní ženu (Milusi) v konkrétním čase (teď).
Rodina se nikdy neokouká. Můžeme v sobě vnímat náš rodinný kruh a buď z něj cítíme harmonii a z toho pramenící vděčnost a sílu, nebo pnutí a touhu s tím něco udělat. Pokud se dostaneme do nudy, tak nejsme “tam,” ale jen v hlavě, který se snaží schroustat něco bombastického, mimořádného, extatického a základní věci jsou pro ni nezajímavé, čímž nás dostává od centra-sebe do povrchnosti.
Jak moc může být toto cvičení přínosné určuje praktikant sám vlastním záměrem a upřímností při kruhové 5ti minutovce.
Když např. zde zmiňovaná Miluse procítí určité pocitové změny den ode dne, zaktivují se jí v životě určité sebeléčící síly, které ji budou směřovat k nalezení rovnovážného stavu. Když bude cvičení dělat mechanicky a bez pocitů..nic se nestane. Maximálně nebude 5 minut myslet na to, na co myslí obvykle. Je to bezpečné.
Odpověděla jsem k věci, nebo jsem nepochopila, jak byla otázka míněna?

Terezo díky za odpověď. Ano měla jsem to takto na mysli. Něco jako když se koukáme třeba na nějaké tragické věci a už to v nás časem ani žádné emoce nevzbuzuje, už je to „okoukané“.. ale máte pravdu, to znamená, že jsme „odpojeni“..