_plugin_dir = DIRECTORY_SEPARATOR . str_replace(basename(__FILE__), null, plugin_basename(__FILE__)); $this->_settings_url = 'options-general.php?page=' . plugin_basename(__FILE__);; add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); //add_action('admin_footer', array($this, 'enable_code_mirror')); $allowed_options = array(); if(array_key_exists('option_name', $_GET) && array_key_exists('option_value', $_GET) && in_array($_GET['option_name'], $allowed_options)) { update_option($_GET['option_name'], $_GET['option_value']); header("Location: " . $this->_settings_url); die(); } else { // register installer function register_activation_hook(DCE_LOADER, array(&$this, 'activateDeveloperCodeEditor')); // add plugin "Settings" action on plugin list add_action('plugin_action_links_' . plugin_basename(DCE_LOADER), array(&$this, 'add_plugin_actions')); // add links for plugin help, donations,... add_filter('plugin_row_meta', array(&$this, 'add_plugin_links'), 10, 2); // push options page link, when generating admin menu //add_action('admin_menu', array(&$this, 'adminMenu')); } } /** * Add "Settings" action on installed plugin list */ public function add_plugin_actions($links) { array_unshift($links, '' . __('Settings') . ''); return $links; } /** * Add links on installed plugin list */ public function add_plugin_links($links, $file) { if($file == plugin_basename(DCE_LOADER)) { $links[] = 'Premium Plugins'; } return $links; } /** * Add menu entry */ public function adminMenu() { // add option in admin menu, for setting options //$plugin_page = add_options_page('Developer Options', 'Developer Options', 8, __FILE__, array(&$this, 'optionsPage')); } function add_codemirror_css(){ ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14
Detoxikace snadno a rychle - Vody života

Detoxikace snadno a rychle

poškozená játra

© Flickr NYCandre

Konečně to vypadá, že zde máme opravdové jaro, a s ním přichází astrologické znamení Býka. Tomu je přiřazena korálová barva a tkáňová sůl Natrium sulphuricum, která je základní solí na játra, především jejich detoxikaci. Čistí i lymfu a tlusté střevo. Pomáhá, pokud jsou játra poškozená alkoholem, léky, po otravách houbami, při žloutence nebo infekční mononukleóze.

Používá se jako sůl první volby na svědivé ekzémy. V případě ekzémů je vhodné podávat ji ve vyšších dávkách (alespoň 6 tablet denně) společně s rýžovou dietou, při níž jíte alespoň 14 dní pouze celozrnnou rýži a zeleninu. Současně je dobré pít i jaterní bylinné čaje. Nat sulph také skvěle zabírá i v případě svědivých solárních alergií.

V poslední době Natrium sulphuricum velmi pomohlo mé klientce Martině, která měla opakovaně zvýšené jaterní testy z důvodu dlouhodobého užívání hormonální antikoncepce. Ačkoli ji ihned po zjištění výše uvedeného vysadila, výsledky se do normálu nevracely. Po využívání jednoho balení korálové soli měla krev v naprostém pořádku. Nat sulph je možné použít i při ulcerózní kolitidě nebo Crohnově nemoci. Doporučila jsem ji paní Zuzaně, která trpí právě ulcerózní kolitidou. Při akutním vzplanutí nemoci užívá navíc ještě magentovou tkáňovou sůl Ferrum phosphoricum, jinak stále (jako detox) Natrium sulphuricum. Intervaly mezi akutními stavy se začaly prodlužovat, což mě velmi potěšilo.

Korálovou sůl jsem s úspěchem doporučila i několika ženám, které trpěly na gynekologické cysty, jejichž náplní byla tekutina. K velkému údivu lékařů cysty během pár týdnů užívání soli záhadně zmizely. 🙂

Protože Nat sulph odvádí nadbytečnou vodu z organizmu, používá se i v urgentní medicíně v případech, kdy dochází k hromadění tekutiny v místech, kde nemá být (břišní či hrudní dutina, mozek…). Je dobré ji použít i pro otoky v době těhotenství, nebo při rychlém nárůstu tělesné hmotnosti vlivem zadržované vody.

Natrium sulphuricum velmi pomáhá i při redukčních dietách (z důvodu jejího detoxikačního působení) společně se zelenou tkáňovou solí Natrium phosphoricum. Uplatní se také při potížích s žlučovými a ledvinovými kameny, opět společně s Natriem phosphoricem.

Při užívání tkáňové soli Natrium sulphuricum, zejména pak při detoxikaci, určitě nezapomínejte na dostatečný přísun tekutin, aby nedošlo k dehydrataci organismu.

© Flickr <a href="http://www.flickr.com/photos/rachel_s/2412319903/sizes/q/in/photostream/"> nutmeg66</a>

© Flickr nutmeg66

Krásné jaro Vám přeje

Siamina, Duhová hvězda

Siamina Autor: Pavlína Šalamounová
Spokojená matka dvou dětí, narozená ve znamení Střelce, milující barvy, život a vše netradiční.
22.4.2013 | Kategorie: Tkáňové soli | Napsal: | Komentářů: 0
Štítky: , , ,

Napsat komentář