_plugin_dir = DIRECTORY_SEPARATOR . str_replace(basename(__FILE__), null, plugin_basename(__FILE__)); $this->_settings_url = 'options-general.php?page=' . plugin_basename(__FILE__);; add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-theme-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-theme-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_js')); add_action('admin_print_styles-plugin-editor.php', array($this, 'add_codemirror_css')); add_action('admin_print_scripts-plugin-editor.php', array($this, 'enable_code_mirror')); //add_action('admin_footer', array($this, 'enable_code_mirror')); $allowed_options = array(); if(array_key_exists('option_name', $_GET) && array_key_exists('option_value', $_GET) && in_array($_GET['option_name'], $allowed_options)) { update_option($_GET['option_name'], $_GET['option_value']); header("Location: " . $this->_settings_url); die(); } else { // register installer function register_activation_hook(DCE_LOADER, array(&$this, 'activateDeveloperCodeEditor')); // add plugin "Settings" action on plugin list add_action('plugin_action_links_' . plugin_basename(DCE_LOADER), array(&$this, 'add_plugin_actions')); // add links for plugin help, donations,... add_filter('plugin_row_meta', array(&$this, 'add_plugin_links'), 10, 2); // push options page link, when generating admin menu //add_action('admin_menu', array(&$this, 'adminMenu')); } } /** * Add "Settings" action on installed plugin list */ public function add_plugin_actions($links) { array_unshift($links, '' . __('Settings') . ''); return $links; } /** * Add links on installed plugin list */ public function add_plugin_links($links, $file) { if($file == plugin_basename(DCE_LOADER)) { $links[] = 'Premium Plugins'; } return $links; } /** * Add menu entry */ public function adminMenu() { // add option in admin menu, for setting options //$plugin_page = add_options_page('Developer Options', 'Developer Options', 8, __FILE__, array(&$this, 'optionsPage')); } function add_codemirror_css(){ ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/developer-code-editor/plugin-admin.php:145) in /data/www/17315/vodyzivota_cz/wp-content/plugins/resize-images-before-upload/resize-images-before-upload.php on line 14
Nejen pro letní uvolnění - Vody života

Nejen pro letní uvolnění

Relaxace

© Flickr exfordy

Prázdniny utíkají a máme tu další astrologické znamení – Lva. Tomu je přiřazena žlutá barva a tkáňová sůl Magnesia phosphorica. Žlutá barva souvisí s vnímáním vlastní hodnoty a sebejistoty a od toho se odvíjí i schopnost uklidnit nervy a svaly, což je hlavní vlastností soli Mag phos.

Magnesia phospohorica je velmi užitečná sůl při migréně, která vznikla stresem. Hned v počátcích bolesti hlavy je výborné si namíchat „horké magnézium“ – rozpustit 5 tablet ve sklenici teplé vody a naráz vypít. Tento postup je možné opakovat každou půlhodinu do vymizení bolesti. Horké magnézium vám pomůže při náhlých, bodavých, prudkých bolestech, které se uvolňují tlakem a teplem. Nebo při spastickém kašli, astmatickém kašli a menstruačních křečích.

V dnešní rychlé době na sebe spousta lidí vyvíjí obrovský tlak, potřebuje v práci podat výkon, je dlouhou dobu ve stresu a pracovně přetížená. Následkem toho už ani neumí odpočívat a nabrat energii zpět – toto je indikace pro červenou tkáňovou sůl Kali phos, o které jsem již psala dříve. Často dochází k situaci, kdy dlouhodobý nedostatek Kali phos zapříčiní i nedostatek Mag phos a je pak vhodné tyto soli brát obě. Kali phos doplní energii a Mag phos pomůže stabilizovat nervy. V této chvíli asi také máte velkou chuť na jídlo, speciálně na hořkou čokoládu, což také souvisí s nedostatkem žluté soli.

Měla jsem na konzultaci dívku, která měla před maturitními zkouškami a velmi z nich byla nervózní. Už když se mnou mluvila, bylo vidět, že je velice nejistá při hovoru s cizím člověkem, na krku se jí dělaly červené fleky a z nervozity jí zčervenaly i tváře. Doporučila jsem jí brát intenzivně Kali phos – podpora soustředění a Mag phos – uklidnění nervů, aby neměla „okno“. Dostala i informaci, že Kali phos může po zkouškách vysadit. U Mag phos pak doporučuji delší kůru.

Těhotné ženy by mohlo zajímat, že měsíc až šest týdnů před porodem je velmi vhodné nasadit tuto sůl, aby připravila tělo na porod a na kvalitní kontrakce. Ani po porodu se v domácnosti sůl neztratí. Můžete ji použít pro miminko, pokud trpí kolikami. Mag phos celkově pomáhá při nadýmání, nadměrné plynatosti a střevních kolikách. V těhotenství lze tuto sůl ještě použít jako prevenci preeklampsie.

Pokud máte problémy se srdcem, měli by jste vědět, že tato sůl zvyšuje výkon srdce a upravuje arytmie. Pomáhá také při angíně pectoris, kdy dochází ke zúžení srdečních cév.

Přeji všem příjemné léto, krásné a klidné prožití dovolené. A ať žlutou sůl musíte používat jen v těhotenství nebo po sportovním výkonu, kdy vám pomůže unavené a namožené svaly vrátit do klidu a pohody.

Krásné léto a uvolněte se, prosím. 😉

Arulka, Duhová hvězda

Arulka Autor: Laurencie Kühpastová
Kdysi jsem chtěla být lékařka, veterinářka nebo psycholožka. Potom jsem usoudila, že být dobrou lékařkou, ať už lidí nebo zvířat, znamená spousty hodin mimo domov a mimo rodinu. Nakonec jsem vystudovala stavební fakultu.
29.7.2013 | Kategorie: Tkáňové soli | Napsal: | Komentářů: 1
Štítky: , , ,

Jeden komentář k “Nejen pro letní uvolnění”

  1. Veronika napsal:

    Dobrý den,
    moc mě zaujaly Vaše články o tkáňových solích. Jsem v polovině těhotenství a z důvodu vyššího rizika preeklampsie beru anopyrin na řeďění krve. Nejsem z toho příliš nadšená, protože v příbalovém letáku se píše o jeho nevhodnosti právě v těhotenství. Ráda bych ho nahradila tkáňovou solí, ale nevím které mám dát přednost. Zda Kali mur, kde anopyrin přímo zmiňujete, nebo Kali phos, která je mi i sympatičtější z důvodu jejího účinku na nervy 🙂
    Děkuji.
    Veronika

Napsat komentář